Kontakt
Czy mają Państwo pytania dotyczące naszych produktów i usług? Szukasz osobistego punktu kontaktowego? Kontakt

 
 
 

Print Pool Manager (PPM)

Lepsze wykorzystanie zasobów

 

PPM jest narzędziem pozwalającym drukarniom na najlepsze wykorzystanie mocy przerobowej posiadanych urządzeń. W celu maksymalnego przyspieszenia pracy zadanie może być przypisane do pięciu urządzeń jednocześnie.

 

Poprzez efektywne zarządzanie zasobami działy poligrafii i drukarnie komercyjne mogą w zdecydowany i łatwy sposób poradzić sobie z nadwyżkami zleceń lub awariami systemu. PPM jest niedrogim i łatwym w obsłudze narzędziem do zarządzania zasobami pozwalającym na dystrybucję zadań do pięciu sprzężonych razem urządzeń. Pozwala to na szybsze ukończenie prac o dużych nakładach. PPM współpracuje ze wszystkimi systemami Develop wyposażonymi w kontroler PostScript oraz podłączonymi do sieci, jest zalecany do wszystkich wysokonakładowych urządzeń druku cyfrowego.

Print Pool Manager (PPM)

Jakie masz korzyści

  • Tworzenie klastrów: PPM może zarządzać aż 15 urządzeniami PostScriptowymi, które użytkownik przypisuje do klastrów zawierających po pięć urządzeń. Zadania drukowania są następnie dystrybuowane najszybszą możliwą drogą pomiędzy poszczególnymi klastrami.
  • Rozdzielone kopiowanie: Zadania drukowania mogą zostać rozdzielone pomiędzy drukarkami działającymi w klastrze poprzez ustalenie liczby wydruków na system.
  • Przewijanie (przesuwanie?): Zadania drukowania mogą zostać przesunięte jako całe prace do najbliższej wolnej drukarki w klastrze.
  • Minimalna liczba kopii: Małe prace nie potrzebują być rozprowadzane. Użytkownicy mogą określić minimalną liczbę wydruków na dystrybucję pracy.
  • Arkusz rozdzielający: PPM pozwala na wydrukowanie arkuszy rozdzielających na każdej drukarce w celu określenia liczby już wydrukowanych prac.
poleć produkt znajomemu
Wszystkie marki lub nazwy produktów są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub nazwami produktów ich producentów.
Develop zastrzega sobie prawo do zmian technicznych. Wszystkie dane odnoszą się do maksymalnej konfiguracji.
 
 
Produkty polecane