Kontakt
Czy mają Państwo pytania dotyczące naszych produktów i usług? Szukasz osobistego punktu kontaktowego? Kontakt

 
 
 

Fiery Impose 2.6

Profesjonalna impozycja - jednolita integracja z procesem pracy

 

Podczas drukowania ważne jest nie tylko zachowanie jednolitych barw, lecz również zachowanie formatu. Fiery Impose zapewnia dostęp do szerokiego zakresu opcji wykańczających, a także umożliwia tworzenie własnych układów stron.

 

Warunkiem wstępnym w publikacji dokumentów jest dostęp do wydajnej i łatwej w obsłudze technologii impozycji. Bazowany na formacie PDF, a co za tym idzie niezależnym od formatu proces pracy Fiery Impose pozwala na intuicyjną edycję i porównanie kompletnych dokumentów. Zintegrowanie programu Adobe Acrobat z Enfocus Pitstop pozwala na edycję dokumentów "w locie". Fiery Impose jest dostępny jako opcja dostępna dla wszystkich obecnych kontrolerów kolorów Fiery, a jako część składowa procesu przygotowaczego jest uruchamiany z poziomu programu Command Workstation.

Fiery Impose

Korzyści

  • Szablony dla impozycji: predefiniowane szablony są dostarczone dla ogólnych rozmieszczeń impozycyjnych w celu przyspieszenia procesu impozycji: składanie listów zewnętrzne, oprawa książkowa/kalendarzowa, składanie w Z, składanie symetryczne i inne. Istnieje możliwość tworzenia własnych, osobnych szablonów.
  • Układy zwielokrotnione: umożliwiają zaoszczędzić papier przy druku dokumentów o małych rozmiarach, np: wizytówek.
  • Impose pozwala na adaptację creeping'u tak, by zawartość tekstu była prawidłowo rozmieszczona na wszystkich stronach dokumentu.
  • Zerowa szerokość marginesów: W Fiery Impose skalowanie, pozycjonowanie i układ dokumentu nie odbywa się na zasadach dopasowania do obszaru wydruku, lecz na dopasowaniu do rozmiaru papieru.
  • Dostosowywanie znaczników przycinania i gięcia: możliwe jest indywidualne zdefiniowanie koloru, długości, grubości i typu znaczników.
  • Wsparcie dla stron z identycznymi i różnymi rozmiarami: Fiery Impose automatycznie sprawdza rozmiary stron przy każdym zadaniu.
  • Dodawanie, usuwanie i duplikowanie stron bez dostępu do danych źródłowych.
  • Departments with in-house print shop in authorities
  • Departments with in-house print shop in companies
  • Copy shops
poleć produkt znajomemu
Wszystkie marki lub nazwy produktów są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub nazwami produktów ich producentów.
Develop zastrzega sobie prawo do zmian technicznych. Wszystkie dane odnoszą się do maksymalnej konfiguracji.