Kontakt
Czy mają Państwo pytania dotyczące naszych produktów i usług? Szukasz osobistego punktu kontaktowego? Kontakt

Finansowanie

Finansowanie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą finansowania urządzeń marki DEVELOP przygotowaną we współpracy z najlepszymi firmami leasingowymi, która niesie ze sobą następujące korzyści:

Dzierżawa, to forma polegająca na wypożyczeniu urządzenia na określony przez klienta czas.

Leasing tradycyjny, charakteryzujący się tym, że po zakończeniu umowy, leasingobiorca ma prawo nabyć przedmiot umowy za wartość końcową określoną w umowie.

Leasing optymalny, gdzie po zakończeniu umowy leasingobiorca zwraca wyeksploatowany sprzęt firmie leasingowej lub wymienia go na nowy zapewniając sobie w ten sposób stały dostęp do najnowszych technologii.

Wynajem z "CLICK" w ratę leasingową są wliczone koszty wykonywanych kopi/wydruków kolorowych i czarnobiałych. - brak dodatkowych kosztów eksploatacyjnych i serwisowych.

Nasza oferta dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Tagi strony: sprzedaż, wynajem kserokopiarek, dzierżawa kserokopiarek, leasing kserokopiarek , lising, lizing, , wynajem drukarek, dzierżawa drukarek, leasing drukarek, wynajem kopiarek, dzierżawa kopiarek Develop, Konica Minolta, Xerox, HP, Hewlett Packard, OKI, Brother, Samsung, OCE, Canon, Epson, Kyocera Mita, Lexmark, Nashuatec, Ricoh, Toshiba, tonery, tusze, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Pomorskie, Trójmiasto, w Gdańsku, w Gdyni, w Sopocie, w Trójmieście, w pomorskim, ploter, ploterów, drukarki, kserokopiarki używane, nowe, poleasingowe