Kontakt
Czy mają Państwo pytania dotyczące naszych produktów i usług? Szukasz osobistego punktu kontaktowego? Kontakt

Firma

W województwie Pomorskim jesteśmy niekwestionowanym liderem spośród firm zajmujących się najnowocześniejszymi rozwiązaniami przepływu dokumentów: drukowaniem, kopiowaniem, faksowaniem oraz skanowaniem.

Szczególna troska o Klientów, Partnerów Biznesowych wraz z naszym profesjonalizmem zostały docenione przez światowe Korporacje.

Nasza wiedza i poświęcenie zapewnia Państwu najnowocześniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązania realnie obniżające koszty w biurze. Naszym Klientom udzielamy ogromnego wsparcia technicznego i informatycznego. Gwarantujemy Państwu satysfakcję z użytkowania najnowocześniejszych urządzeń DEVELOP.

Wyprzedzając czas wchodzimy w nową rzeczywistość kolorów cyfrowych. Bezpieczeństwo, bezkonkurencyjna jakość, a zarazem ekonomia, szybkość, uniwersalność pozwalają na wszechstronne wykorzystanie DEVELOP w każdej najbardziej wymagającej firmie. Naszą ofertę kierujemy do każdego, komu zależy na podniesieniu efektywności pracy w firmie, zaoszczędzeniu czasu oraz znacznym obniżeniu kosztów.

W światowym trendzie kserokopiarkowym gdzie urządzenia monochromatyczne zastępowane są kolorami repliki nasze urządzenia DEVELOP znajdują się w czołówce najlepszych marek. Stosunek jakości urządzeń do ceny zakupu, jak i kosztów eksploatacji czyni nasze produkty bezkonkurencyjnymi na rynku kserokopiarkowym.

Zapraszamy do współpracy.

Dane teleadresowe

TOP

Develop Pomorze

80-299 Gdańsk

ul. Pegaza 14

Godziny otwarcia:

08:00 - 16:00

Telefon:

tel: +48 58 728 23 45

tel./fax: +48 58 728 23 56

kom. 788 000 700

biuro@developpomorze.pl

marketing@developpomorze.pl

handlowy@developpomorze.pl

serwis@developpomorze.pl