Kontakt
Czy mają Państwo pytania dotyczące naszych produktów i usług? Szukasz osobistego punktu kontaktowego? Kontakt

 
 
 

Windream

Oszczędność czasu, pieniędzy i kłopotów

 

Windream jest systemem zarządzania dokumentami połączonym z systemem archiwizującym. Dokumenty w każdym formacie pliku mogą być w rozmaity sposób przetwarzane i zarchiwizowane na podstawie różnego rodzaju struktur katalogowania poprzez interfejs użytkownika w systemie Windows.

 

W dzisiejszym świecie elektroniczne zarządzanie dokumentami jest niezbędne w celu zaoszczędzenia powierzchni magazynowej. Poza tym bezpieczne i odpowiednie przechowywanie dokumentów przez okres 6-10 lat jest wymagane do audytów archiwizacyjnych GAAP. Wydajny i łatwy w użytkowaniu system zarządzania dokumentami (DMS) taki jak Windream potrafi zaoszczędzić mnóstwo czasu, pieniędzy i kłopotów. Windream jest prosty w obsłudze i współdziałający ze wszystkimi cyfrowymi systemami Develop wyposażonymi w skaner i podłączonymi do sieci. Użyteczna jest również funkcja skanu kolorowego.

Windream

Korzyści

Windream

Windream oferuje szereg różnorodnych modułów, np: do odzyskiwania zarchiwizowanych danych z serwerów ERP, dostęp poprzez sieć i automatyzację pracy. Posiada następujące funkcje:

  • Zbieranie danych ze wszystkich programów działających pod systemem Windows i w każdym formacie.
  • Indeksowanie poprzez wskazówki, historię, pełny tekst oraz hierarchię.
  • Archiwizowanie informacji z cyklem życiowym i hierarchicznym zarządzaniem pamięcią, wsparcie dla wszystkich dostępnych mediów, dostęp poprzez oprogramowanie klienta, pełna certyfikacja i sprawdzanie zgodności podczas transferów.
  • Odszukiwanie danych poprzez menu Start systemu Windows przy użyciu szybkich, i wygodnych fukcji.
  • Przetwarzanie danych poprzez elastyczne przypisywanie praw, zarządzanie wersjami, sprawdzanie dokumentów oraz eksportowanie i importowanie danych indeksowych.
  • Administrowanie kontami i prawami dostępu użytkowników i grup, oraz generowanie typów objektów oraz projektowanie modelu zarządzania cyklem życia informacji.
  • Bezpieczne składowanie danych biznesowych włącznie z archiwizacją pod audyt.
poleć produkt znajomemu
Wszystkie marki lub nazwy produktów są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub nazwami produktów ich producentów.
Develop zastrzega sobie prawo do zmian technicznych. Wszystkie dane odnoszą się do maksymalnej konfiguracji.