Kontakt
Czy mają Państwo pytania dotyczące naszych produktów i usług? Szukasz osobistego punktu kontaktowego? Kontakt

 
 
 

i-option

Dodatkowe opcje dla wszystkich systemów ineo od kwietnia 2008.

 

i-Option to innowacyjne funkcje wspomagające użytkowników urządzeń ineo w ich codziennej pracy.

i-option

 

Czym jest i-Option? Termin ten określa szeroki zakres opcji, które można aktywować bezpośrednio z urządzenia po wprowadzeniu kodu aktywującego. Przykładem może być przeglądarka internetowa z poziomu wyświetlacza urządzenia, Image Panel do zarządzania dokumentami oraz przypisywanie fotografii do poszczególnych użytkowników.

Ponadto istnieje możliwość uruchomienia takich opcji jak kodowanie plików PDF oraz dodawanie w zeskanowanych plikach tagów "metadata", umożliwiających szybkie wyszukiwanie plików poprzez podanie wyrazów opisujących plik. Nowością jest też możliwość tworzenia "przeszukiwalnych" PDF'ów, co pozwala na edycję zeskanowanych dokumentów np. w edytorach tekstowych.

W przyszłości możliwe będzie załączenie nowych opcji do tego modułowego systemu, a nawet dostosowanie funkcji do aktualnych potrzeb. Uaktualnienie nowych opcji w i-option odbyć się może podczas wizyty technik, nawet podczas rutynowego przeglądu. Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika nie wymaga dodatkowych szkoleń.

poleć produkt znajomemu
Wszystkie marki lub nazwy produktów są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub nazwami produktów ich producentów.
Develop zastrzega sobie prawo do zmian technicznych. Wszystkie dane odnoszą się do maksymalnej konfiguracji.